• A+
  • A-
  • A
  • A
  • A

phone ico22 858 20 29 bip

  • 4
  • 2
  • 3

web informacja

Informujemy, że od wtorku 01.09.2020 roku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00 oraz w soboty w godzinach  09.00-14.00.

Wnioski i dokumenty przyjmowane i wydawane będą od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 -19.30, a w soboty w godzinach 09.00-13.00.

Przypominamy, że na terenie Poradni obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa.

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o punktualne przybywanie na wizyty i niegromadzenie się na terenie Poradni w oczekiwaniu na wizytę.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z Poradnią mailowo bądź telefonicznie. Przypominamy o możliwości przesyłania wnisoków drogą elektroniczną.

W przypadku wystąpienia u dziecka lub opiekuna objawów infekcji prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją w celu umówienia nowego terminu wizyty.

Prosimy o zredukowanie przedmiotów przynoszonych do Poradni (hulajnogi, rowerki, zabawki).

W zakładce "druki do pobrania" znajduje się oświadczenie o stanie zdrowia. Przed wizytą prosimy rodzica/prawnego opiekuna o uzupełnienie i podpisanie oświadczenia. W przypadku dzieci przychodzących na wizytę bez opiekuna, dziecko musi przynieść oświadczenie podpisane wcześniej przez rodzica/prawnego opiekuna.

Zachęcamy do zapoznania się z procedurą bezpieczeństwa naszej Poradni.

Procedura została opracowana zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN. Działania Poradni nie stanowią ograniczeń wolności i praw obywateli wynikających z postanowień Konstytucji RP, ale wynikają z przepisów ustaw o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, a więc dotyczą zachowań prozdrowotnych i profilaktycznych dzieci, uczniów, nauczycieli i innych pracowników przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowo-wychowawczych oraz rodziców.

 

GDZIE JESTEŚMY?

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem